Kategoriler
Firma Oto Bakımı

Maslak Oto Kuaför

Oto yıkama denildiği zaman araçların sadece dışının yıkandığı dönemler eskide kaldı. Artık oto yıkama aracın iç temizliği, detaylı temizlik, iç tavan temizliği, lastik temizliği olmak üzere aracın a’dan z’ye tamamen yıkanarak temizleme işlemidir. Aracımıza ne kadar iyi bakarsak aracımızı çok uzun seneler kullanırız. Aracın rutin konrolleri kadar bakımı da ihmal edilmemelidir.

Günümüzde oto kuaför olarak çalışan pek çok firma görmek mümkün. Maslak oto kuaför faaliyetini sürdüren Maslak Meguiar’s firması uzman çalışanları ve kaliteli hizmetleri ile tüm model ve marka araçların hepsine oto yıkama hizmeti sunmaktadır.

Maslak Meguiar’s firması aynı zamanda jant bakımı, lastik bakımı, seramik kaplama, pata cila, boya koruma filmi olmak üzere aracınızın tüm bakımlarını titiz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kategoriler
Firma Oto Bakımı

Oto Kuaför

Meguiar’s markasının maslak şubesi olarak hizmet vermekteyiz. Oto yıkama, oto kuaför, jant bakımı, seramik kaplama, lastik bakımı olmak üzere arabanız için gereken pek çok bakımı Maslak Meguiar’s yapmaktadır.

Firmamızın vermiş olduğu detaylı oto temizlik hizmetleri sayesinde sürücüler araçlarıyla ilgili temizlik ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır.  Maslak Meguiar’s araba temizleme konusunda güvenilir adrestir. Ayrıca aracınızın ilk günkü gibi tertemiz olmasını detaylı iç temizlik ile sağlamaktadır.. Oto temizlik hizmetleri ile aracınızın tüm iç ve dış aksamları detaylı bir şekilde temizlenir.

Oto yıkama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda hızlı ve kolay çözümün adresi Maslak Meguiar’s online oto yıkama randevusu  bir tık uzağınızda.