Kategoriler
Firma Oto Bakımı

Maslak Oto Kuaför Firması

Maslak oto kuaför olarak hizmet veren Maslak Meguiars firması, Meguiars firmasının Maslak şubesidir. Oto kuaför, oto yıkama, seramik kaplama, pasta cila, jant bakımı, lastik bakımı, motor temizliği, detaylı iç bakım, boya koruma filmi, cam su itici, çizik giderim ve onarım hizmetlerini de tüm motorlu araçlara sunmaktadır.

Alanında uzman ekibi ve profesyonel ekipmanları ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Araçlarımız kötü hava koşulları, bakımsızlık ve kötü yol şartlarından dolayı kirlenir ve yıpranırlar. Her aracın kullanımına göre bakım periyotları da değişmektedir. Aracınıza ne kadar düzenli bakım yaptrırsanız aracınızı o kadar çok uzun vade de sorunsuz bir şekilde kullanırsınız. Bu yüzden düzenli bir bakım her araç için şarttır!

Kategoriler
Firma Oto Bakımı

Maslak Oto Kuaför

Oto yıkama denildiği zaman araçların sadece dışının yıkandığı dönemler eskide kaldı. Artık oto yıkama aracın iç temizliği, detaylı temizlik, iç tavan temizliği, lastik temizliği olmak üzere aracın a’dan z’ye tamamen yıkanarak temizleme işlemidir. Aracımıza ne kadar iyi bakarsak aracımızı çok uzun seneler kullanırız. Aracın rutin konrolleri kadar bakımı da ihmal edilmemelidir.

Günümüzde oto kuaför olarak çalışan pek çok firma görmek mümkün. Maslak oto kuaför faaliyetini sürdüren Maslak Meguiar’s firması uzman çalışanları ve kaliteli hizmetleri ile tüm model ve marka araçların hepsine oto yıkama hizmeti sunmaktadır.

Maslak Meguiar’s firması aynı zamanda jant bakımı, lastik bakımı, seramik kaplama, pata cila, boya koruma filmi olmak üzere aracınızın tüm bakımlarını titiz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.