Baza Neden Tercih Ederiz?

Baza Neden Tercih Ederiz?

Baza Neden Tercih Ederiz?

Eski zamanlarda yataklarımız karyola yada divan şeklindeydi. Kullanım açısından pek rahat olduğu söylenemez tabii ki. Ya da ortadan kaldırmak istediğimiz eşyaları kaldırabileceğimiz yatak çeşitleri değildi. Fakat bu dönemde kullandığımız bazalar evdeki yatak, yorgan, çarşaf, yastık, az kullanılan kıyafet ve eşyaların ortalıktan kaldırılabilmesi için hanımlara çok büyük kolaylık sağlar. Tam anlamıyla kurtarıcı bir üründür baza. Çünkü bazalı yataklar üretilmeye başlandığından beri evlerde büyük bir yer rahatlaması yaşandı. Eğer sandıklı bazalar olmasaydı az kullanılan eşyaların yerleştirilmesinde ciddi sıkıntılar olabilirdi. Zira modern tasarımlı yeni evler eskilere oranla daha küçük ve pratik kullanım amaçlı inşa edilmiş durumda. Öyle ki çoğu evde büyük boydaki gardıropları bile sığdırabilecek alan bulunamamakta. İşte bu şartlarda baza kullanımı, temizliği, eşya yerleştirme usulü çok daha fazla önem kazanmış durumda.Temizlik konusunda da bizleri rahata kavuşturmuştur.

Eğer odanıza ve tarzınıza uygun baza arayışı içinde iseniz Maltepe’de olan All Home AVM’nin ürünlerine bakmanızı tavsiye ederiz.

20 yıldan fazladır halı ve mobilya sektöründe olan All Home AVM halı, mobilya başta olmak üzere kesme halı, mutfak masası, sandalyeler, yatak odası takımı, aksesuarlar, baza ve baza başlığı da ürünlerinden bazılarıdır. Sektörde kendini sürekli yenileyen ve ilk önceliği müşteri memnuniyeti olan firma, ürünlerinde de bunu yansıtmaktadır.

Rahat ve konforlu uyku için firmanın yataklarını tercih edebilirsiniz. Bugün sizlere firmanın vivaldi yatak baza takımı koleksiyonu hakkında bilgilendireceğiz.

Ürün Kodu : vivaldi
Ürün Özellikleri
*hava geçirgenliği *cildi tahriş etmez *ortopedik yatak *extra esneklik *extra konfor *mükemmel dokunuş hissi

Vivaldi yatak baza takımı dışında farklı modellerde yatak baza takımları da bulunmaktadır. Bunun için firmanın web sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi iletişim numaralarını arayarak da bilgi alabilirsiniz.

All Home AVM’nin Ürünleri

mobilya maltepe
kesme halı maltepe
halı maltepe
baza maltepe
mutfak masası maltepe
yatak maltepe

Detaylı bilgi için iletişim numaralarını arayabilir veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağdat cd. No:401/A Maltepe İstanbul (Maltepe Merkez Cami Karşısı)

mobdun

mobdun