Kategoriler
Firma Nakliyat ve Lojistik

Sağlamoğlu Nakliyat Firması

Bostancı evden eve nakliyat firması olarak bilinen Sağlamoğlu evden eve nakliyat vermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerine kaliteli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir. Bu sayede İstanbul ve çevresinde nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler Sağlamoğlu Nakliyat ile irtibata geçmektedir. Sağlamoğlu Nakliyat eğitimli personelleri ve temiz nakliye araçları ile nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerine hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve nakliye hizmeti almak için Sağlamoğlu Nakliyat müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile iletişim kurduğunuzda ekspertiz talebinde de bulunabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertiz evinizde gerekli incelemeleri yapar ve sizlere taşınma planının olduğu bir rapor sunar. Taşınma ile ilgili her türlü sorularınıza yanıt bulduğunuzda ve anlaşma sağladığınızda gün belirlenir. Belirlenen gün içerisinde taşınma işlemi için personeller ve araçlar gelir. Taşınma işlemi ekspertizin eşyaları sigortalaması ile başlar.

Kategoriler
Firma Nakliyat ve Lojistik

Savaş Moving Ev Ofis Taşıma

Savaş Moving, uzun yıllardan beri nakliyat sektörünün içindedir. Bu süre içerisinde evden eve nakliye, büro taşıma, kurum ve kuruluş taşıma destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır.

Firmamız müşteri güvenini temel alarak çalışma hayatına başlamış, Geçen zaman başlangıçta ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur. Firmamız şu anda evden eve nakliye başta olmak üzere her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı, geçmişin verdiği güven ve tecrübeyle, bütün müşterilerinin referans göstererek gerçekleştirmektedir.

Her çeşit eşyanın (beyaz eşya,elektronik eşya, koltuk, mobilya) taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır.
Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

Misyonumuz : Birinci Kalite İle Müşteri Memnuniyetini Önemli Tutarak Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunmaktır.
Vizyonumuz : Türkiye’de Nakliye Sektöründe, Güvenilen Saygın Bir Firma Görünümümüzü Güçlendirmek, Öncü Yenilikçi, Çağdaş ve Modern Bir Firma Görüntümüzü Sağlamlaştırmaktır.

Savaş Ataşehir Evden Eve Nakliyat yaptığı tüm işlerde ve hizmetlerde hizmet kalitesinden ödün vermeden verilen işi sonuna kadar takip eder ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandırır. Asıl işimiz uluslararası evden eve nakliyat işidir. Bunun yanında asansör kiralaması da yapmaktayız. Asansörlü taşımacılık yaptığımız gibi asansör kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Günümüzde yaşanılan mekanların çok katlı olması nedeniyle asansörlü taşımacılık bu açıdan büyük kurtarıcıdır.  Firmamız dış asansör sistemini sadece ev taşımacılığı için değil , inşaat sektörüne de kiraya vermektedir. Özellikle inşaat sektöründe çok fazla ihtiyaç duyulan asansör büyük bir kolaylıktır. Asansör sayesinde pek çok malzemeyi çok fazla taşıma yapmadan kolaylıkla istediğiniz kata götürebilirsiniz.Yük Asansörü kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev ve Ofis Taşıma Servisi için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel : 0850 888 54 80
Gsm : 0532 566 54 80
Mail : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL