Kategoriler
Firma Oto Çekici Yol Yardım

Malatya Çekici

Malatya çekici olarak hizmet veren Sarıkaya Oto Kurtarma firması, Malatya’nın Akçadağ, Arapgir‎, Battalgazi‎, Darende, Doğanşehir‎, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak‎,  Pütürge‎, Yazıhan‎, Yeşilyurt ilçe ve mahallerinde oto çekici hizmeti vermektedir.

Malatya’nın her hangi bir bölgesinde yolda kalırsanız ve aracınızı hareket ettirmekte güçlük çekerseniz hemen bizi arayarak bulunduğunuz konumu bildirin. Bizi aradığınız anda ekiplerimiz en kısa sürede bulunduğunuz yerde olacaktır. Aracınızı sizin istediğiniz güvenli bir bölgeye çekerek sizi bulunduğunuz bu zor durumdan güvenli bir şekilde kurtaracaklardır.

Oto çekici hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız, 7 gün 24 saat bizden oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Adres: Cirikpınar, Vergi Dairesi Yanı, Aboağa Sk. No:13, 44060 Battalgazi/Malatya MALATYA / BATTALGAZİ

Tel:  0532 065 82 99

Fax: 0422 321 44 05

Eposta:sarikayavinc44@gmail.com

Kategoriler
Firma Genel Bilgi

Malatya Oto Kurtarma

Malatya oto kurtarma firması olarak Malatya ve çevresinde yolda kalan araçların güvenli bir şekilde çekilmeleri için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Yolda aracınızla giderken başınıza pek çok şey gelebilir. Örneğin, akünüz bitebilir, lastiğiniz patlayabilir veya kaza yapabilirsiniz. Durum ne olursa olsun aracınızı hareket ettiremediğiniz ve bulunduğunuz yerden aracınızın çekilmesini istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Sarıkaya oto kurtarma olarak Malatya oto çekici, Malatya çekici, Malatya oto kurtarma olarak hizmet vermekten onur duyarız. Bize ulaştığınız anda ekiplerimizi bulunduğunuz konuma en kısa sürede gelmeleri için yönlendirmekteyiz. Böylece aracınızı güvenli ve hızlı bir şekilde istediğiniz alana çekmekteyiz. Sizi de bulunduğunuz bu stresli durumdan kurtararak sorununuzu çözmekteyiz.