İnegöl Mobilya Firmaları Hakkında

İnegöl Mobilya Firmaları Hakkında

İnegöl Mobilya Firmaları arasında önemli bir yer kateden İnegöl Mobilya Vadi; özgün tasarımları ile öne çıkmaktadır. Evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin sıklıkla tercih ettiği firmalardan biri olan İnegöl Mobilya Vadi müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve sürekli olarak günümüz modasına uygun modern mobilyalar üretmektedir. Örneğin; bir koltuk takımı beğendiniz ve beğendiğiniz koltuk takımının kumaş renginin ve kumaş türünün değiştirilmesini istiyorsunuz. Talep ettiğiniz kumaşta ve kumaş renginde mobilyalarınız tekrardan imal edilmektedir. Bu sayede zevkinize hitap edecek mobilyalara sahip olabilirsiniz. Ekonomik ve uygun fiyatları ile uzun ömürlü mobilyalara sahip olabilirsiniz. Dünyaca ünlü olan İnegöl Mobilya Modellerini satın alabilmek için artık İnegöl’e gitmenize gerek yoktur. Çünkü firma artık parmaklarınızın ucunda online olarak sizlere ürün satışı gerçekleştirmektedir.

İnegöl Mobilya Firmaları

Vadi, uzun yıllardır mobilya üretimi ve satışı sektöründe hizmet veren köklü bir firmadır. Alacağınız her ürün garanti kapsamındadır. Türkiye’nin her iline ve dünyanın çoğu ülkesine mobilya gönderimi yapmaktadır. Bu sayede adını hem Türkiye’de hemde dünyada duyurmayı başarmıştır. Her zevke ve ihtiyaca yönelik mobilya çeşitleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Aynı zamanda ekonomik fiyatı ve bazı ürünlerin renk değişimleri sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Aliz Koltuk Takımı Özellikleri

İnegöl Mobilya Vadi; koltuk takımı kategorisinde bulunan Alize Metal Ayaklı Koltuk Takımı ile evlerinize şıklık ve renk katmaktadır. Alize Koltuk Takımı; 2 adet 3’lü koltuktan ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. Misafirlerinizin evinize geldiğinde 3’lü koltuklarda yatak olabilmesi ile de evinizde yer tasarrufu yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Alize koltuk takımını tercih ettiğinizde kumaş renginde ve kumaş türünde değişiklik yaptırabilmeniz mümkündür. İnegöl Mobilya Vadi 2021 yılının en trend ve gözde ürünlerinin üretimini ve satışını yapmaktadır. Bu sayede her daim yeni sezon ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin tercihidir. İnegöl mobilya vadi koltuk takımları ürünlerini İnegöl’de bulunan showroomunda veya online web sitesinde inceleyebilirsiniz.

Koltuk takımlarının kumaş rengi ve kumaş türünde değişiklik yapılırken; yatak odası takımlarında baza başlığının kumaşında da değişiklik yapılabilmesi mümkündür. Bu sayede müşterilerin zevkini yansıtan mobilyalara sahip olunması hedeflenmektedir. Detaylı bilgi ve sipariş için İnegöl Mobilya Vadi ile irtibata geçebilirsiniz.

mobdun

mobdun