Montessori Yataklar

Montessori Yataklar

Çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan Montessori Yatak her zevke göre değişiklik gösterebilmektedir. Hazır olarak imal edilen modeller genellikle doğal ahşap malzemelerden üretilmiş su bazlı boyalar ile boyanmaktadır. Montessori yataklar bu sayede kanserojen madde içermeyen yatak özelliği taşımaktadır.

Montessori yataklarda farklı renk seçenekleri mevcuttur. Yataklarda yatak ölçüleri farklılık göstermektedir. Çocuğunuzun uyku alışkanlıkları göz önünde bulundurulara dar yada geniş ölçüler tercih edilebilmektedir.

Montessori yatak yani alçak yatak kullanmak çocuklar için oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Çocuğun kendi başına uyumasını, uyandığında kendiliğinden yatağından kalkmasını kolaylaştırmaya oldukça yardımcıdır. Yatağın kullanılmaya başlanması ile birlikte çocuğa yatak toplama eğitimleri ve çocuk uyandıktan sonra giyinme eğitimleri daha eğlenceli ve kolay öğrenilebilir hale getirecektir. Yatağın alçak olması kadar önemli olan diğer durum ise çocuğun ilgisini çekecek materyaller ile süslenmiş ve dizayn edilmiş olması da önemlidir.

En güzel montessori yatakları inegöl mobilya mağazaları ürünlerinde bulabilirsiniz. Hem kaliteli hem de ekonomik modelleri ile bütçenize göre her çeşit montessori yataklar mağazalarda sizleri bekliyor.

mobdun

mobdun