Kategoriler
Eğitim Firma Yurt

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara’da kurulmuştur. Üniversitelere yakın konumu, ekonomik fiyatları ve güvenilir bir yurt olması sebebiyle en çok tercih edilen yurtlar arasında lider konumda yer almaktadır. Ankara kız öğrenci yurdu olarak bilinen Ülkü kız yurdu; birbirinden şık odaları ve ekonomik fiyatları ile öğrencilere konforlu ve güvenilir bir ortam sunmaktadır. Yurdun sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, wifi, 24 saat sıcak su, temizlik, çamaşırhane ve güvenlik hizmetleri bulunmaktadır.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu ekonomik ve kaliteli hizmetleri ile kız öğrencilerin gözdesi haline gelmiştir. Yurtla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmek, detaylı bilgi ve fiyat almak için iletişime geçiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ KARANFİL SOKAK NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10

Kategoriler
Eğitim Firma Yurt

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu olarak faaliyet göstermekte olan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, 29 yıllık yurt hizmeti tecrübesi ile siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir. Yurt, 1993 yılında Ziraat Yüksek Mühendisi Sayın Ülkü HAYKIR ve Merhum Eşi Yüksek Mimar Sedat Akın HAYKIR tarafından kurulmuştur. Ülkü Kız Yurdu, faaliyetine butik kız yurdu olarak başlamıştır ve günümüze kadar hizmet vermeye devam etmiştir.

Yurt, öğrenciler için birden çok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan en önemlisi de ulaşımdır. Metroya 100 adım mesafesinde, Ted Üniversitesi ‘ne 200 metre mesafesinde, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ne 10 dk yürüme mesafesindedir.

Ülkü Kız Yurdu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için link üzerine tıklayabilir ve ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler
Eğitim Firma Yurt

Ülkü Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Yurdu Ankara ‘nın en iyi kaliteli ve güvenilir bir yurdudur. Ankara ‘ya üniversite eğitimi almaya gelmiş olan kız öğrencilerine barınma hizmeti sağlamaktadır. Kız Yurdu tüm okullara kolay bir ulaşım sağlamaktadır. Çoğu fakülteye 10 15 dk lık yürüme mesafesinde bulunmakta olan yurt, aynı zamanda metro ve otobüs duraklarına da 2 dk yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ne 10 dk yürüme mesafesi uzaklığında bulunmaktadır.

Oluşturulmuş olan https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ linkine tıklayarak Ülkü Kız Yurdu ‘nun internet sayfasına hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve yurt hizmetleri hakkında detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz.

İletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay, Bakanlıklar /ANKARA

Kategoriler
Eğitim Firma Yurt

Ülkü Kız Yurdu

Ülkü kız yurdu Ankara’da bulunmaktadır. Ankara’ya üniversite okumak için gelen öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmeleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklaması, evlerindeki sıcak ortamı aramaması ve sadece derslerine odaklanmaları için yemek, temizlik gibi ihtiyaçlarını yurt tarafından yapılması onlar için büyük bir avantajdır. Böylelikle öğrenciler ders dışında ki ihtiyaçlarını düşünmek zorunda kalmazlar. Aynı zamanda aileler de çocukları için daha az endişelenmiş olurlar.

Yurtlar öğrenciler için evlerden daha avantajlıdır. Çünkü evde yapılması gereken pek çok iş vardır. Evin sorumluluğu daha fazladır. Örneğin; Yemek, temizlik, çamaşır ve fatura gibi işler öğrencileri zorlamaktadır. Yurtlarda günün belli saatlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aynı zamanda kesintisiz olarak sıcak su ve ısınma sağlanmaktadır.