Fil Figürlü Aksesuarlar

Fil Figürlü Aksesuarlar

Aksesuar bulunduğunuz ortamda fark yaratmanızı sağlar. Özellikle yaratıcı ve sıra dışı aksesuarlarla bu daha da mümkündür. Kadınlar manevi yönden güçlü figürlü takılar sayesinde kendilerini çok daha güçlü hissetmektedirler. Bu figürlerden biri de fildir. Fil figürü birbirinden çarpıcı aksesuarlarla çok fazla kullanılmaktadır. Fil figürünü yaşam alanlarında objelerde görmenin yanı sıra takılar ile kombinlerde de sevilerek kullanılmaktadır.

Fil figürü mistik açıdan dikkatleri üzerine çeken özel tasarımlarda da kullanılmaktadır. Genellikle güçlü, bilge ve cesur kadınların gözdesidir. Sizde mistik tasarım bileklikler de bunu görebilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtan tasarımları cananyolacstamboul.com sitesinde bulabilirsiniz.

Fil figürü pek çok unsuru barındırmaktadır. Bunlardan en bilineni tabi ki şanstır. Bunun dışında güç, bilgelik, cesaret gibi unsurları da barındırmaktadır. Aynı zamanda fil figürü sanatsal açıdan da oldukça kullanılmaktadır. Bu figürün uğur getirdiğine inanıldığı için pek çok sanatsal tasarımda karşımıza çıkmaktadır.

Fil figürü her kültürde oldukça etkileyici anlamlara sahiptir.  Bundan dolayı da çok fazla ilgi görmektedir. Fil figürünü heykellerde, süs eşyalarında, tekstil ürünlerinin üzerinde, tablolarda yaygın olarak görebiliriz.

Tüm takı çeşitlerinde de aynı zamanda ideal bir görünüm sunmaktadır. Bu figür, altından veya gümüşten yapılabileceği gibi altın kaplama olarak da yapılabilmektedir. Böylelikle siz de ihtiyacınıza ve zevkinize göre bu figürün olduğu aksesuarları veya objeleri yaşantınızda kullanabilirsiniz.

Fil figürünün en çok şans getirip getirmediği merak edilmektedir. Pek çok kültürde bu figürün şans getirdiğine inanılmaktadır. Özellikle Hindistan, Afrika, Çin gibi ülkelerde bu sebeple çok kullanılmaktadır. Fil figürü, Türk kültüründe de sıklıkla kullanılan sevilen bir figürdür. Bu figür şans getirmesiyle ünlüdür. Şans dışında başarı, güç, bereket, üretkenlik gibi kavramları da beraberinde getirmektedir.

Modern, estetik ve şık görünümler için bu figür sıklıkla kullanılmaktadır. Bundan dolayı takıların vazgeçilmez parçalarından biri olmayı başarmıştır. Aynı zamanda kemer, broş, toka gibi eşyalarda da sıklıkla görülen bir figürdür. Her zaman güçlü, keyifli ve öz güvenli olmanıza destek sağlamaktadır. Ayrıca bulunduğunuz ortamdan negatif enerjiyi uzaklaştırır ve pozitif bir yaşam sürmenin avantajını elde edersiniz.

Canan Yolaç fil figürlü mistik tasarım takıları ile bunları sağlayabilirsiniz.

mobdun

mobdun