Kadınların En Özel Aksesuarı Yüzükler

Kadınların En Özel Aksesuarı Yüzükler

Kadınların en çok kullandıkları takıların başında yüzükler gelmektedir. Yüzük çok eski zamanlardan beri farklı amaçlar için kullanılmıştır. Bazen bir sembol, bazense süs amaçlı.

İlk zamanlar insanları kötülüklerden koruyup, ondan uzaklaştıracağına inanıldığı için kullanılmaya başlanmıştır. Zaman içinde zarafetin ve şıklığın temsilcisi olmuştur.

Günümüzde artık günlük kullanımlardan özel günlere kadar pek çok model ve taşlardan yapılan çok farklı yüzük kadınların parmaklarını süslemeye başlamıştır. Kıyafete, saate ya da kolyeye uyumlu yüzük çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Erkeklerin sevdikleri kadına en özel gün için ilk tercih ettikleri güzel bir yüzüktür. Yüzük kadın kadar erkeklerinde en çok tercih ettiği aksesuarlar arasındadır. Özellikle özel tasarım yüzükler son zamanlarda en çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır.

Canan Yolaç stamboul özel tasarım takı koleksiyonunda mistik tasarım kolyeler, ikonik tasarım bileklikler, mitoljik tasarım yüzükler olmak üzere pek çok farklı aksesuarı bulabilirsiniz.

Canan Yolaç iş seyahatlerinde ki deneyimleri ve mistik dünya seyahatlerinin içsel dönüşümlerinden ilham almıştır. Ve bunu tasarımlarına en güzel bir şekilde yansıtmayı başarmıştır.

Canan Yolaç tasarımları sadece yüzüklerden tabii ki ibaret değil. Yüzük dışında bileklikler, küpeler, tasmalar, broşlar, kolyeler, kol düğmeleri de bulunmakta. Aşk-ı Siyam Green Şifacı Rozet, Harmony of Contrasts Parlament Print Bileklik,  Infinity Flower Silver Print Yaka İğnesi bunlardan bazıları. Diğer mistik asarım küpeler,  mitolojik tasarım küpeler veya ikonik tasarım küpeler dışında diğer ürünleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Canan Yolaç, kolye, bileklik, bronş, küpe, yüzük, kol düğmeleri, tasma gibi pek çok ürün çeşidini kendi tasarımlarıyla sizlere ışıltı ve zarafet katmak için tasarlamaya başlamıştır. İkonik tasarım yüzük bunlardan biridir. Bu kategorideki bazı ürünleri ise, Jr. Secret Of The Universe Dark Blue İkonik Choker-Tasma, Jr. Secret Of The Universe Aqua Crystal İkonik Kolye’dir. Sizde şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız diğer ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken sizin için tasarlanmış olan her biri birbirinden güzel modellerin birisini beğenmektir. Hangi modeli seçerseniz seçin özel tasarım takılar, diğer aksesuarlarınızla beraber hoş bir aksesuar olarak yerini alacaktır.

mobdun

mobdun