Esenyurt Oto Ekspertiz

Esenyurt Oto Ekspertiz

Esenyurt Oto ekspertiz bayisi, ekspertiz alanında sizin beklentinizi en kaliteli şekilde karşılayabilmektedir. Aynı zamanda bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı yanıtlar verebilmektedir. Her geçen gün gelişen ve büyüyen Dr Oto Esenyurt oto ekspertiz sizlere farklı olanaklar sunmaya devam etmektedir. Aynı zamanda sektöründe lider konumlarda olmayı hedeflemektedir.

Kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlarla kısa süre içerisinde alabileceğiniz profesyonel ve tarafsız oto ekspertiz raporu sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede arabaya gereğinden ve değerinden fazla ücret ödememiş olursunuz.

Dr Oto’nun İstanbul’un çoğu ilçesinde bayileri bulunmaktadır. Esenyurt’ da bulunan Dr Esenyurt Ekspertiz bunlardan biridir. Ümraniye Merkez bayisine istediğiniz zaman kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Profesyonel ekibi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile kaliteli hizmet almak için hemen irtibata geçebilirsiniz

Esenyurt  Dr Oto Ekspertiz

Esenyurt araç ekspertiz ile profesyonel bir şekilde yapılan oto ekspertiz işi alanında uzmanlaşmış olan kişiler inceleme, test, tetkik ve değerlendirme yapmaktadır. Oto ekspertiz hizmetinin tamamı son teknoloji bilgisayarlı cihazlarla yapılarak detaylı bir oto ekspertiz raporu oluşturmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz araçlar hakkında doğru bilgi sahibi olunmasını hedeflemektedir. Böylece yatırımınızı doğru ve kusursuz bir araca yapmanız konusunda yardımcı olmaktadır.

Esenyurt oto ekspertiz, son teknoloji cihaz, ekipman ve personelleri ile satın almayı düşündüğünüz arabayı yapılması mümkün ve gerekli tetkik, analiz ve incelemeleri yapmaktadır. Sonuç olarak aracın mevcut durumu hakkında size yazılı rapor oluşturmaktadır. Aynı zamanda sözlü bir şekilde rapor uzman personeller tarafından aktarılmaktadır.

Oto ekspertiz Esenyurt olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız.

Ümraniye Oto Ekspertiz  Bayisi

İstanbul’un Ümraniye ve çevresinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İşinde uzmanlaşmış olan deneyim sahibi kadrolu çalışanları aracılığı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Bunun sayesinde bu hedeflerine de kısa süre içerisinde ulaşmayı başarmışlardır.

İlk olarak Dr Oto Ümraniye firmasından randevu almalısınız. Sonra 2. el arabayı götürdüğünüzde ekibimiz aracın tüm bölümleri ile inceleme gerçekleştirmektedir. Bu sayede sizde alacağınız aracın iç, dış ve tüm teknik detayları ile ilgili kısa süre içerisinde ekonomik fiyatlarla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aracın daha önceden değişen parçası olup olmadığı, iç ve dış yüzeyinde çizik olup olmadığı gibi tüm teknik incelemeleri grçekleştirmektedir. Sonra size yazılı bir şekilde ekspertiz raporu sunulmaktadır. Alanında uzmanlaşmış personeller tarafından size sözlü bir şekilde de rapor bildirilmektedir. Bu sayede sonuca göre arabayı alıp almama konusunda daha net ve doğru bir karar verebilecektir.

mobdun

mobdun