Kategoriler
Firma İlaçlama

Profesyonel Böcek İlaçlama

Profesyonel Böcek İlaçlama Hakkında bilgi edinmek için hemen Sct İlaçlama iletişime geçiniz. Ümraniye ve İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hizmet vermektedir.

Sct İlaçlama; haşere istilasını yok edebilmek için gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip bir firmadır. Haşerelere karşı verilen hizmetlerde genellikle böcek ilacı tatbikatını ilgilendiren özel durumlarla karşılaşabilme durumu vardır. Sct haşere ilaçlama; sizleri bu gibi durumlarla karşılaştırılıp kariyerinizi ve sağlığınızı riske atmamak adına servis sorumlularına belirli aralıklarla eğitimler vermektedir.

Sct İlaçlama; müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için günümüz şartlarında son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir. En gelişmiş haşere, pire ve kemirgen kontrol sistemleri ile araştırmalar yapmaktadır.

Eğitimli ve Uzman Kadro

Doğaya Karşı Sorumluluk

Sağlık Bakanlığı Onayı

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Site ve Apartman İlaçlama

Sct İlaçlama; İstanbul genelinde uzman ekipleri ile ev, apartman ve sitelerinizde karşılaştığınız tüm haşere ve böceklere karşı ilaçlama yapmaktadır. Bu işlemi sağlığınızı riske atmadan en güvenli ve ekonomik yöntemlerle yapmaktadır. Aynı zamanda çözüm garantisi vermektedir.

Apartman, site ve müstakil evlerinizde bulunan her türden haşereye karşı insan ve çevre sağlığını riske atmayan etkili ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda hazırladığı ekonomik hizmet paketleri hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçiniz.

Tüm ilaçlama hizmetleri T.C. Sağlık Bakanlığınca düzenlenen eğitimler sonucu yetkilendirilmiştir. Biyosidal Ürün Uygulama Operatörü belgesi sahibi uzman ilaçlama personelleri tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Profesyonel Böcek İlaçlama

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  SCT böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05

Kategoriler
Firma İlaçlama

Haşere İlaçlama Firması

Sct haşere ilaçlama firması İstanbul’un tüm ilçelerine haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde olan Sct firması profesyonel ekipmanları, doğru ilaçlama yöntemleri ve uzman kadrosuyla işinde başarılı olduğunu müşteri memnuniyetleri ile kanıtlamıştır.

Haşereler çok hızlı üreyen canlılar olduğu için profesyonel ilaç firmalarından destek alınmalıdır. Bu canlıların sadece gezindikleri yerler değil yuva yaptıkları ve yumurta bıraktıkları yerlerde çok iyi ilaçlanmalıdır ki kökünden anca bu canlılardan kurtulabilirsiniz. Buraları da bu işi bilen firmalar anca yapabilir. Bireysel olarak yaptığınız ilaç uygulamaları maalesef bu canlılardan kökünden kurtulmanıza yetmez.

Eğer evinizde, ofisinizde veya herhangi bir yaşam alanında ilaç uygulaması yaptırmak istiyorsanız Sct haşere ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler
Firma İlaçlama

Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama olarak da hizmet veren Sct ilaçlama firması uzun yıllardır ilaçlama sektöründe olan ve kalite odaklı çalışmayı ilke edinen ilaçlama firmasıdır.

Sct profesyonel ekipmanları, alanında uzman personeli ve uygun ilaçlama yöntemleri ile kesin çözümlü ilaçlama garantisi vermektedir.

Her ilaçlama uygulaması yapılmadan önce mühendisler tarafından kontrolleri sağlanmakta ondan sonra uygulanmaktadır. İlaçlama uygulamasını işleriniz aksamayacak şekilde planlanmaktadır. Bu sayede iş veriminiz düşmez. Sct ‘nin tüm kullanmış olduğu ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ilaçlardır.

Güvenilir ve işini bilen bir ilaçlama firması ile çalışmak isterseniz bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Kategoriler
Firma İlaçlama

Böceklerden Nasıl Kurtulunur?

Tüm Canlı türler arasında, böcekler yüzde seksenden daha fazlasını temsil eder. Şu anda, bilim, bilinen böceklerin 900 bin civarında farklı türde olduğunu, en az bir milyon türünde hala keşfedilmeyi beklediğini tahmin etmektedir. Çok şaşırtıcı olarak yaşayabilirler. Karasal ortamlarda konuşlanıyor olabilirler. Hayranlık duyabileceğiniz gibi çokta korkutucu olabilirler.

Bugün yayımlayacağımız yazımızda günlük yaşantımızda karşılaştığımız veya kulak aşinası olduğumuz Haşereler hakkında bilgi paylaşımı yapacağız.

Alman Hamam Böceği: Bu tür Amerikan Tarzı Hamam Böceği İle çok fazla karıştırılır ancak davranışları arasında belirgin özellikler Mevcuttur. Kısa boyları nedeni ile çok iyi gizlenirler. Genellikle Buzdolabı arkası menteşeler dolap içlerinde hızlıca çoğalırlar.

Bu böcek türünden kurtulmak için Sct Ümraniye site ve apartman  ilaçlama firması ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

Kategoriler
Firma İlaçlama

Sct İlaçlama

İlaçlama ve dezenfekte hizmetleri için uzun yıllardır İstanbul Ümraniye’de kurulmuştur. SCT Ümraniye Böcek İlaçlama Firması; günümüzde virüslere karşı dezenfeksiyon uygulaması, böcek, haşere, pire, hamam böceği ve fare ilaçlama konularına karşı talep almaktadır. Ev, iş yeri, fabrika, bahçe, açık alan, depo ve diğer mekanlar için ilaç ve dezenfektan kullanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç ve dezenfektanları TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip genç ve dinamik kadrosu kullanmaktadır. Neden Sct İlaçlama tercih edilmeli?

Eğitimli ve Uzman Kadro

Doğaya Karşı Sorumluluk

Sağlık Bakanlığı Onayı

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

 

Kategoriler
Firma Genel Bilgi İlaçlama

İlaçlama Hizmetine Dair Herşey

İlaçlama Hizmetine Dair Herşey için hemen Sct İlaçlama iletişime geçiniz. Ümraniye ve İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hizmet vermektedir.

Firma Ümraniye’de faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firma öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiştir. Köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur Sağlık Bakanlığı izni, biyosidal uygulama sertifikaları ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçerek sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak özgün yöntemler ile müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

https://sctilaclama.com/

Karıncalarla Mücadele

Karınca; Karıncalar dışarıda yuva yapıp yiyecek aramak için evinize gelirler. İyi bir beslenme kaynağı bulduklarında yiyeceklerini dışarıdaki topluluğa taşırlar. Bu yüzden karınca ile mücadele de ilk olarak yiyecek kaynaklarını keserek kırıntı ve çöplere dikkat ederek başlayabilirsiniz. Her haşere ilaçlamada olduğu gibi karıncalar ile mücadelede de öncelikle hangi tip karınca ile uğraştığınızı ve özelliklerini bilmelisiniz. Sadece geçiş yollarına haşere böcek ilacı sıkmak bir kısım karıncayı imha etse de koloniye etki etmez ,yalnızca yürüyüş güzergahlarını değiştirir. Ya yuvalarını bulup ana kraliçe karıncayı etkisiz hale getirebilirsiniz. Yada kullanılan özel zehirli yemler ile işçi karıncaların yuvalarına bu yemleri götürmesini sağlayabilirsiniz. Böylece koloniyi etkisiz hale getirebilirsiniz.

Evinizde sizi rahatsız edecek şekilde karınca var ise hemen Sct Böcek İlaçlama Ümraniye‘de yer alan kaliteli ve güvenilir bir firmadır.

İlaçlama Hizmetine Dair Herşey

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  Özellikle SCT böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılmaktadır. Bu sayede sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05