Profesyonel Böcek İlaçlama

Profesyonel Böcek İlaçlama

Profesyonel Böcek İlaçlama Hakkında bilgi edinmek için hemen Sct İlaçlama iletişime geçiniz. Ümraniye ve İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hizmet vermektedir.

Sct İlaçlama; haşere istilasını yok edebilmek için gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip bir firmadır. Haşerelere karşı verilen hizmetlerde genellikle böcek ilacı tatbikatını ilgilendiren özel durumlarla karşılaşabilme durumu vardır. Sct haşere ilaçlama; sizleri bu gibi durumlarla karşılaştırılıp kariyerinizi ve sağlığınızı riske atmamak adına servis sorumlularına belirli aralıklarla eğitimler vermektedir.

Sct İlaçlama; müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için günümüz şartlarında son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir. En gelişmiş haşere, pire ve kemirgen kontrol sistemleri ile araştırmalar yapmaktadır.

Eğitimli ve Uzman Kadro

Doğaya Karşı Sorumluluk

Sağlık Bakanlığı Onayı

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Site ve Apartman İlaçlama

Sct İlaçlama; İstanbul genelinde uzman ekipleri ile ev, apartman ve sitelerinizde karşılaştığınız tüm haşere ve böceklere karşı ilaçlama yapmaktadır. Bu işlemi sağlığınızı riske atmadan en güvenli ve ekonomik yöntemlerle yapmaktadır. Aynı zamanda çözüm garantisi vermektedir.

Apartman, site ve müstakil evlerinizde bulunan her türden haşereye karşı insan ve çevre sağlığını riske atmayan etkili ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda hazırladığı ekonomik hizmet paketleri hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçiniz.

Tüm ilaçlama hizmetleri T.C. Sağlık Bakanlığınca düzenlenen eğitimler sonucu yetkilendirilmiştir. Biyosidal Ürün Uygulama Operatörü belgesi sahibi uzman ilaçlama personelleri tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Profesyonel Böcek İlaçlama

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  SCT böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05

mobdun

mobdun