Kategoriler
Firma İnşaat ve Yapı Sektörü

Gürşah Demir Firması

Ankara Gürşah Demir Firması Geçmişten günümüze gelen bilgi birikimleri ve kazandığı tecrübeleri ile Nervürlü çelik İnşaat demiri, Çelik Lama, Kangal Demir sektörü alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Firma kendilerini şu şekilde açıklamaktadır ; Yeniliklere oldukça açık bir firma olarak, inşaat sektöründeki 30 yıllık tecrübelerini bilgi ve birikimlerimizle birleştirerek siz değerli müşterilerimize gerçekleştirmekteyiz .Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hızlı sevkiyat ve kaliteli ürün politikamızla sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.Firmamız, yenilikçi üretim anlayışıyla sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine daha kaliteli ürünleri daha ekonomik ve hızlı yöntemlerle sunmayı daima ilke edinmiştir.

İLETİŞİM
GÜRŞAH DEMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ

OSTİM OSB MAH. 1234 CAD. NO:26 YENİMAHALLE/ANKARA

0312 385 39 33

info@gursahdemir.com

Kategoriler
Firma İnşaat ve Yapı Sektörü

Kangal Demir

Sıcak haddeleme ile yapılan genelde yuvarlak yada yarı yuvarlak, kare, dikdörtgen ve altıgen kesitinde soğuk çekme için kullanılan kangal demir şeklindeki yarı mamül metal çubuk donatıya denir. Çelik yapısında %1,8’den az karbon içeren karbon ve demir alaşımı mekanik ve ısıl işlemler ile çok çeşitli özellikler kazanabilmektedir. Kaba çelik, çelik ile dökme demir arasında ara madde bileşimi görevini taşıyan karbon bakımından zengin çelik, olağan çeliğin düşük miktarlarda taşıdığı elementlerden başka, bir veya bir çok katkı elementi içere çeliğe de denir. Silisyumlu ve manganezi çelik karbon ve özellikle de silisyum oranı %1,30 ile %2 yüksek, manganez oranı %0,75 olan imalat çeliği ve makine yapımında kullanılır. Esneklik sınırı ve sertliği yüksek olan bu çelikler tarım makinelerinin disklerinde ve frezelerinde, beton kurucu gibi darbe ve aşınmaya dayanması gereken parçaların yapımında ve yorulmaya karşı dayanıklılığı nedeniyle lamalı yayların imalatında kullanılmaktadır.

Ankara Gürşah Demir Firması Kangal Demir Üretimi ile Türkiye’de adını duyurmayı başarmış bir firmadır.