Forces Asansörleri Hakkında

Forces Asansörleri Hakkında

Araç Asansörleri, genellikle müteahhitlerin yapmış oldukları binalarda otopark sistemlerini çok daha verimli kullandığı asansör sistemidir.

Araç Asansörleri Hakkında

Binaların alt katlarını veya üstlerini güvenli bir şekilde inmesini sağlayan hidrolik sistemlerdir. Araç içindeki kumanda sayesinde kepenk açılır ve araç bu şekilde içeri girer. Araç asansörünün kol mesafesindeki butona basarak yukarı ya da aşağı hareket ettirerek istediği kata gitmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda uzaktan kumanda sayesinde kattaki kepenk sistemi aktif hale gelmektedir. Böylelikle kepenk açılmaktadır. Bu sayede araç katında park edilmektedir. Eğer kepenk kapanmazsa hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk  kapanmalıdır.

Forces Makina, uzun yıllardan beri faaliyette olan araştırma ve geliştirme firmasıdır. Firma araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift konusunda pek çok firmaya hizmet sunmaktadır. Ayrıca müşterinin tamamen isteğine ve talebine göre üretilmektedir. Fabrikamızda işinin ehli personellerimiz ile yük asansörü, araç asansörü, yük platformlarının üretimleri yapılmaktadır.

Kadromuzda çalışan en alt personelden en  üst personele kadar tüm çalışanlarımız deneyimli ve işinin ehlidir. Aynı zamanda farklı pek çok sektöre hizmet sunmaktadır.

Ayrıca Ar-Ge çalışmalarını TÜBİTAK, KOSGEB, GYTE ve Marmara Üniversitesi desteğiyle yürütmektedir.

Makaslı Lift

Makaslı Lift, bulunduğu alandan yukarı doğru yükselmektedir. Böylelikle erişilmesi güç olan yerlere basit bir şekilde ulaşabilmektedir. Aynı zamanda makaslı liflerin sağlam olması, iş güvenliği bakımından yüksek verim sağlamaktadır.
Ayrıca makaslı liftler sayesinde, çok ağır gelen yükleri güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. Yere veya çukura makaslı lift monte edilebilmektedir.  Üretim hattı, sanayi ve yükleme alanları olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Forces Makina, 2010 yılından beri pek çok kurumsal firmaya makaslı lift kurmuştur.
Genellikle depolama işi yapan şirketlerde, inşaat sektörünün farklı alanlarında ve bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Yük asansörü, araç asansörü veya makaslı platform modelleri ve kullanım alanları hakkında ve makaslı lift fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için ya da makaslı lift ya da makaslı platform fiyat teklifi almak için firmamızın irtibat numaralarını arayabilirsiniz. https://www.forcesmakina.com/ web sitemizi ziyaret ederek de ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

mobdun

mobdun