Kategoriler
Asansör Firma Teknoloji

Forces Makina Araç Asansörü

Forces Makina 2010 yılından beri pek çok çeşitte asansör imalatı yapmaya devam etmektedir. Araç asansörü yüksek katlı otoparklarda araçların katlar arasında güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan teknolojik bir sistemdir. Forces asansörleri kaliteli malzemelerden üretildikleri için güvenli bir şekilde araç asansörleri araçlarınızı taşımaktadır.

Forces asansör firması kalitesini sahip olduğu kalite belgeleri ile de kanıtlamayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ilk önceliği olan firma, kalite odaklı çalışmaları ve titiz çalışmaları neticesinde sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır.

Araç asansörü ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim numaralarını arayabilir ve isteğiniz ebatlarda araç asansörü siparişi verebilirsiniz.

 •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
 •  Tel: 08502411025
 •  Gsm: 0532 785 44 65
 •  Faks: 0216 394 40 99
 •  E-Mail: info@forcesmakina.com
Kategoriler
Asansör Firma

Forces Hidrolik Yük Asansörü

Kaldırma kapasitesi ile pek çok parça yağ içerisinde çalıştığından yük platformunun aşınma ve yıpranma olasılığı çok düşüktür. Makine içinde kullanılmakta olan yağlar uzun ömürlüdür. Bu sebeple kullanımı çok basittir. Hatta halat kullanıldığında, sürtünme ile birlikte yükü kaldıramayacağından halat ve kasnaklarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü deprem gibi sarsılma anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını büyük oranda önlemektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmaması sebebiyle mimari açıdan en çok tercih edilen asansör çeşidi yük asansörü olmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz alanında uzman bir ekip sayesinde üretimi yapılmaktadır. Kaliteli, güvenli ve ekonomik ve ihtiyacınız olan her türlü asansör ve platformlar için hemen firma ile irtibat geçebilirsiniz.

Kategoriler
Asansör Firma Genel Bilgi

Forces Makina Yük Asansörleri Hakkında

Teknolojinin ilerlemesi ile insan hayatında çok şey daha kolay olmuştur. Mutfakta bulunan robot her malzemenin iyice kıyılmasını sağlar. Bu zamandan da fayda sağlamayı amaçlamaktadır. İnsan gücünün yetemediği yerlerde de teknoloji çok fazla kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak, inşaat sektöründe, mağazalarda, hastanelerde ve depolarda yük asansörü kullanılmaktadır. Forces makina yük asansörü ürünleri bu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

İnşaatta kullanılacak olan inşaat demiri ve diğer malzemelerin üst katlara ulaşılabilmesi için yük asansörü kullanılmaktadır. Bu işlemlerin insan gücü ile yapılması zordur.

Forces Makina Yük Asansörleri

Forces Makina ürün ve hizmetleri hakkında ürün ve fiyat incelemeleri yapmak isterseniz eğer ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunmakta olan iletişim numaralarını arayarak şirket yetkilileri ile irtibat sağlayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Forces Makina, 2010 yılının son çeyreğinde kurulmuştur. Ve bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift konusunda pek çok firmaya hizmet sunmaktadır. Ayrıca makaslı liftler sayesinde, çok ağır gelen yükleri  güvenli bir şekilde kaldırır. Makaslı lift, yere  veya çukura da monte edilebilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak üretilen yük asansörleri, araç asansörleri, yük platformları fabrikamızda uzman ekibimizle üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Ekimizin hem üst hem de alt kadrosu sanayinin kaliteli ve yüksek kademeli personellerinden  oluşmuştur. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile pek çok sektöre hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Marmara Üniversitesi, TÜBİTAK, KOSGEB ve GYTE desteğiyle Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir.

Forces Makina Araç Asansörü

Araç Asansörü, genellikle müteahhitlerin binalarda otopark sistemlerini daha verimli kullandığı yöntemlerden biridir. Binaların alt katlarına araçların sağlıklı bir şekilde inmesini sağlayan ve hidrolik sistemle çalışan bir asansördür.

Emniyetli bir şekilde kullanılan bir çalışma sistemi vardır. Aracın içinde şoför ve üzerinde uzaktan kumanda bulunmaktadır. Kumanda sayesinde kepenk açılır ve araç bu şekilde içeri girmektedir. Şoför araç asansörünü kol mesafesindeki butona basarak yukarı ya da aşağı hareket ettirerek istediği kata getirir. Katta ki kepenk sistemini de uzaktan kumandayla aktif etmektedir. Bu sayede kepenk açılmaktadır. Araç katında park eder. Kepenk kapanmadığı takdirde hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk kapanmalıdır.

 

Kategoriler
Asansör Firma

Araç Asansörleri Hakkında

Araç Asansörleri, genellikle müteahhitlerin yapmış oldukları binalarda otopark sistemlerini çok daha verimli kullandığı asansör sistemidir.

Araç Asansörleri Hakkında

Binaların alt katlarını veya üstlerini güvenli bir şekilde inmesini sağlayan hidrolik sistemlerdir. Araç içindeki kumanda sayesinde kepenk açılır ve araç bu şekilde içeri girer. Araç asansörünün kol mesafesindeki butona basarak yukarı ya da aşağı hareket ettirerek istediği kata gitmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda uzaktan kumanda sayesinde kattaki kepenk sistemi aktif hale gelmektedir. Böylelikle kepenk açılmaktadır. Bu sayede araç katında park edilmektedir. Eğer kepenk kapanmazsa hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk  kapanmalıdır.

Forces Makina, uzun yıllardan beri faaliyette olan araştırma ve geliştirme firmasıdır. Firma araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift konusunda pek çok firmaya hizmet sunmaktadır. Ayrıca müşterinin tamamen isteğine ve talebine göre üretilmektedir. Fabrikamızda işinin ehli personellerimiz ile yük asansörü, araç asansörü, yük platformlarının üretimleri yapılmaktadır.

Kadromuzda çalışan en alt personelden en  üst personele kadar tüm çalışanlarımız deneyimli ve işinin ehlidir. Aynı zamanda farklı pek çok sektöre hizmet sunmaktadır.

Ayrıca Ar-Ge çalışmalarını TÜBİTAK, KOSGEB, GYTE ve Marmara Üniversitesi desteğiyle yürütmektedir.

Makaslı Lift

Makaslı Lift, bulunduğu alandan yukarı doğru yükselmektedir. Böylelikle erişilmesi güç olan yerlere basit bir şekilde ulaşabilmektedir. Aynı zamanda makaslı liflerin sağlam olması, iş güvenliği bakımından yüksek verim sağlamaktadır.
Ayrıca makaslı liftler sayesinde, çok ağır gelen yükleri güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. Yere veya çukura makaslı lift monte edilebilmektedir.  Üretim hattı, sanayi ve yükleme alanları olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Forces Makina, 2010 yılından beri pek çok kurumsal firmaya makaslı lift kurmuştur.
Genellikle depolama işi yapan şirketlerde, inşaat sektörünün farklı alanlarında ve bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Yük asansörü, makaslı lift, araç asansörü veya makaslı platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ya da makaslı lift ya da makaslı platform fiyat teklifi almak için firmamızın irtibat numaralarını arayabilirsiniz. https://www.forcesmakina.com/ web sitemizi ziyaret ederek de ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kategoriler
Asansör Firma

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı fazla olmaz. Makine içerisinde kullanılmakta olan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanılacaksa eğer, halatın görevi yerine getirmesi durumunda sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından ötürü kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü motoru yalnızca yukarı çıkış için çalışmaktadır. Ama aşağı inişte motor kesinlikle çalışmaz. Aynı zamanda çalıştığı zaman sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca çalışma ortamlarında hiç bir şekilde motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisi gibi durumlarda ilave sistemine gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi bulunur. Aynı zamanda yangın ve deprem olaylarına karşı çok güvenlidir. Yangın hallerinde hidrolik yük asansörleri makine dairesi alt katta olduğundan ulaşımı çok kolaydır.

Forces Makina Araç Asansörleri

Günümüzde her geçen gün araç sayısının  artmasıyla otopark ihtiyaç talepleri de artmaya başlamıştır. Günümüzde özellikle binaların alt katları ya da üst katları artık otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg veya daha üst kapasiteli olacak şekilde imalatı gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda araç asansörleri bodrum katlarını veya binaların üstünü otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır.

Asansörlerinin kapıları tam veya  çarpma kapı diye isimlendirilen yarı otomatik şekilde de yapılmaktadır. Bazı yerlerde araç asansörü iç kabin kapısı kullanılmaz Fakat araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek en önemli nokta ise Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarımı yapıldıysa kabin kapısı zorunlu tutulmaktadır.

Forces asansör firması kalitesini kalite belgeleri ile de bir kez daha kanıtlamayı başarmıştır. Aynı zamanda kalite odaklı yaklaşım sergileyen bir firmadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini önemseyen çalışmalarına da bu ölçüde titiz ve gayretle yapmaktadır. Forces asansörlerinden sizler de yararlanmak isterseniz, firmanın https://www.forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Forces Makina ile iletişime geçiniz.

 Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL

  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com
Kategoriler
Asansör Firma

Forces Araç Asansörü Hakkında

Forces Araç Asansörü Forces şirketi tarafından kaliteli malzemelerden üretilmekte ve sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Araç asansörleri, araçların otopark ya da yüksek katlı binalardaki katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır. Bu asansörler sayesinde araçlar daha güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde hareketi sağlanır.

Forces Makina asansör şirketi kurulduğu tarihten bu yana birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Aynı zamanda kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu araç asansörleri sayesinde araçlarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Ayrıca firma araç asansörü dışında yük asansörü ve makaslı lift hizmetleri de vermektedir. Forces yük asansörü firması için iletişime geçebilirsiniz.

Forces Araç Asansörü

Asansör sektöründe geçmişten bu yana kadar kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda Forces şirketi her daim müşteri memnuniyetini sağlamak için büyük gayret göstermektedir. Araç asansörlerinin taşıma kapasiteleri 3000 kg ila 10000 kg arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca asansörler uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

Asansör Kullanımı hakkında bilgi almak için hemen Forces Makina ile iletişime geçebilirsiniz. Forces kurulduğu günden bu zamana kadar edindiği bilgiler sayesinde siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunar. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte bu aşamada büyük titizlikle ve gayretle çalışmaktadır. Forces asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı yapılmaktadır ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlanmaktadır.

Bu yüzden Forces yük asansörü hizmeti almak için Forces web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Yük Asansörleri

Yük asansörleri; en ağır koşullarda kullanılmaktadır. Yine insan asansörlerinde olduğu gibi yük asansörlerinde de opsiyonel özellikler seçilmektedir. Seyir mesafelerinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalarda hidrolik asansörler kullanılmaktadır. Hidrolik yük asansörleri hem konforlu bir seyir yaşayabilmektedir.

Yük asansörü kapıları ve kabin boyutları istenilen yükseklikte ve genişlikte yapılmakta ve yük asansör kapıları otomatik yada yarı otomatik olarak üretilmektedir. Yük ve araç asansörleri imalatında zeminin kaymaz malzemelerden yapılması çok önemlidir. Asansör kabininin yüksek kapasiteli tekerlek yüklerine destek sağlayabilmesi için taban kısımları özel malzemeler ile güçlendirilmelidir.

Asansör insan ve yük taşımada en önemli araçlardan biridir. Bu sebeple sağlam ve dayanıklı olması gerekir. Güvenli bir firmadan gerekli desteği alabilmeniz mümkündür.

Kategoriler
Asansör Firma Genel Bilgi Teknoloji

En Kaliteli Asansörler Forces’de

En Kaliteli Asansörler için hemen Forces Asansör ile iletişime geçiniz.  Forces Makina 2010 yılından kurulmuştur. Bu sayede sektöründe edindiği deneyimler sayesinde müşterileri için kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmaktadır. Hizmetinin her aşamasında büyük bir özenle çalışmaktadır. Forces Makina aynı zamanda araç asansörü, yük asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanarak üretmektedir.

Bu sebeple Forces yük asansörü, araç asansörü, engelli asansörü ve insan asansörleri hizmeti almak için https://www.forcesmakina.com/ online web sitesini inceleyebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile müşteri temsilcileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina

Fabrika, depo, imalathane, hastane, alışveriş merkezi ve toptancı gibi alanlarda yük taşımak için yük asansörü kullanılmaktadır. Bu asansörler ağır ortam ve şartlarda kesinlikle sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İnsan asansörleri ile yük asansörleri kıyaslandığında hız ve konfor aranmamaktadır. Yoğun çalışma ortamlarına+ rahatlıkla cevap verebilecek kalitede ve sağlamlıkta üretilmektedir.

En Kaliteli Asansörler

Forces Makina; yüksek taşıma kapasitesi ile kaliteli bir şekilde üretilmektedir. 500 ile 10.000 kg’a hatta daha fazlası için özel olarak tasarlanmaktadır. Yeni binalarda ve mevcut olan binalarda  kullanım şartlarına uygun olarak tasarlanabilir. Yük asansörü kullanılacağı alana ve özelliğe göre özel olarak üretilmektedir. Bu asansör taşıyacağı yükün tipine ve kapasitesine göre hız ve ebatları ayarlanabilmektedir. Yük asansörlerinin kapıları tam otomatik, merkezden açılan yada katlanabilmektedir. Sizlerin isteğine göre kabin özellikleri belirlenebilmektedir. Bu asansörlerinin hızından ve konforundan daha önemli olan şey asansörün yük ve eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımasıdır.

En kaliteli ve güvenli asansör firması hakkında ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Forces Makina ile irtibata geçebilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Forces Asansör yük asansörü üretimini; yük taşımak için yapmaktadır. Firma asansör sektöründe farkı ve kalitesi ile adını duyurmayı başarmıştır. Genellikle fabrika, hastane, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar taşıyabilecek kadar kapasitede tasarlanabilmektedir.

Kategoriler
Asansör Firma Genel Bilgi

Forces Makina Araç Asansörleri

Forces Makina Araç Asansörleri, kurulduğu tarihten bu yana birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces makina araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu araç asansörleri sayesinde araçlarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Forces Makina Araç Asansörleri

Asansör günlük hayatta yüksek yerlerde en çok ihtiyaç duyulan bir araçtır. Hastanelerde, okullarda, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, otoparklarda sıkça kullanılmaktadır.

Forces Asansör; müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda 100 kg ile 10 ton arasında değişen kapasitelere göre özel yük asansörlerinin yanında istenilen ölçüde ve tonajda değişen kapasitelere sahip araç asansörü tasarımı, üretimi ve montajını yapmaktadır.

Forces Asansör yük ve araç asansörleri yük paketleri taşımak için üretmekte ve montajını yapmaktadır. Yük ve araç asansörleri çoğunlukla çok katlı depo ve fabrikalarda dikey ulaşım hizmeti için çözümler sunmaktadır.

 •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
 •  Tel: 08502411025
 •  Gsm: 0532 785 44 65
 •  Faks: 0216 394 40 99
 •  E-Mail: info@forcesmakina.com
 • https://www.forcesmakina.com/

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörünün kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içerisinde çalıştığından dolayı aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Ayrıca makine içerisinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanılması durumunda halatın görevi sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü; motor sadece yukarı çıkış için çalışmakta ve aşağı inişinde motor çalışmamaktadır. Çalışması oldukça sessizdir. Çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek kalmadan otomatik kata getirme ve kurtarma sistemi vardır. Deprem ve yangın olaylarına karşı emniyetlidir. Hidrolik yük asansörleri makine dairesi alt katta olduğu için yangın durumunda ulaşım daha kolaydır. Hidrolik yük asansöründe yük bina temeli tarafından dolayı atalet kuvveti azdır.

Her geçen gün artmakta olan araç sayısı otopark ihtiyacına neden olmuştur. Binalarda ise otopark için yeterli alan çoğu yerde sağlanamamaktadır. Bundan dolayı binaların bodrum katları veya üstü otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg veya daha üst kapasiteli olabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörleri binaların üstünü veya bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamıştır.