Oto Kiralama Şirketi Hakkında

Oto Kiralama Şirketi Hakkında

Oto Kiralama Şirketleri

Bakırköy kiralık araç çeşitleri, modelleri veya fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitesine linkine tıklayabilirsiniz. Ve bu şekilde Beydağı Motors web sitesine ulaşabilirsiniz. Beydağı Motors http://www.beydagimotors.com/ web sitesi üzerinden hizmet bölgeleri ve araç kiralama fiyatları hakkında ayrıntılı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kiralık araç için ehliyet ve kimliğinizle birlikte araç kiralama ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Bakırköy Beydağı Motors Kiralık Araç ofisi Bakırköy’de uzun yıllardır araç kiralama sektöründe hizmet veren kurumsal bir firmadır. Bakırköy ve çevresinde araç kiralama sektöründe adını duyurmayı başarmış, ekonomik fiyatları ve lüks araçları ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Ekonomik, spor, lüks, klasik araç kategorilerinde bir çok araca sahiptir. Bu sayede müşterileri istediği ve ihtiyacına yönelik araçları kolay bir şekilde kiralayabilmeleri mümkündür. Araç kiralama hizmeti alabilmeniz için yapmanız gerekenler sadece şunlardır. Ehliyet ve kimliğinizle birlikte araç kiralama ofisine gitmek ve kiralanacak aracı seçmektir. Aracın seçilmesinden sonra kiralama sözleşmesi imzalanır ve istediğiniz araç belirlediğiniz süre içerisinde sizi olur.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com

mobdun

mobdun