Oto Kiralama Şirketi Hakkında

Oto Kiralama Şirketi Hakkında

Oto kiralama; kısa yada uzun vadede bir aracın kullanım haklarına satın alma olmaksızın belirli bir ücret karşılığında sahip olmaya denir. Oto kiralama; Günlük kiralama ve uzun dönemli kiralama olarak ikiye ayrılmaktadır.

Araç Kiralamanın Yararları

Araç kiralamak çoğu zaman arabası olmayan kişilerin imdadına yetişir. Ayrıca arabası bakımda olan kişiler, turistik gezi düşünen kişiler ya da firması için araba almak yerine kiralamak isteyen kişiler vardır. Etiler kiralık araç ofisi gibi araba kiralama işi ile ilgilenen firmalar sayesinde araba kiralamak oldukça kolaydır. Aynı zamanda herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak arabayı bulmanız mümkündür. Hatta spor, klasik, lüks ve ekonomik olarak sınıflandırılan araçları Bakırköy Araba Kiralama ofisinde bulabilirsiniz. Araba kiralamak için yanınızda götürülmesi gereken tek şey ehliyetinizdir. Sonuç olarak, günlük, haftalık, aylık olarak araba kiralamanız da mümkündür.

Bakırköy kiralık araç çeşitleri, modelleri veya fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitesine linkine tıklayabilirsiniz. Ve bu şekilde Beydağı Motors web sitesine ulaşabilirsiniz. Beydağı Motors http://www.beydagimotors.com/ web sitesi üzerinden hizmet bölgeleri ve araç kiralama fiyatları hakkında ayrıntılı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kiralık araç için ehliyet ve kimliğinizle birlikte araç kiralama ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Oto Kiralama Şirketleri

Bakırköy Beydağı Motors Kiralık Araç ofisi Bakırköy’de uzun yıllardır araç kiralama sektöründe hizmet veren kurumsal bir firmadır. Bakırköy ve çevresinde araç kiralama sektöründe adını duyurmayı başarmış, ekonomik fiyatları ve lüks araçları ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Ekonomik, spor, lüks, klasik araç kategorilerinde bir çok araca sahiptir. Bu sayede müşterileri istediği ve ihtiyacına yönelik araçları kolay bir şekilde kiralayabilmeleri mümkündür. Araç kiralama hizmeti alabilmeniz için yapmanız gerekenler sadece şunlardır. Ehliyet ve kimliğinizle birlikte araç kiralama ofisine gitmek ve kiralanacak aracı seçmektir. Aracın seçilmesinden sonra kiralama sözleşmesi imzalanır ve istediğiniz araç belirlediğiniz süre içerisinde sizi olur.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com

mobdun

mobdun